Sveikos gyvensenos užrašai

EUROPOS MITYBOS DIENĄ PAMINĖKITE SPRĘSDAMI ŠIA PROGA PARENGTĄ KRYŽIAŽODĮ. LAIMĖKITE PATOGŲ MAIŠĖLĮ IR KITŲ PRIZŲEUROPOS MITYBOS DIENĄ PAMINĖKITE SPRĘSDAMI ŠIA PROGA PARENGTĄ KRYŽIAŽODĮ. LAIMĖKITE PATOGŲ MAIŠĖLĮ IR KITŲ PRIZŲ

Lapkričio 8-ąją minima Europos sveikos mitybos diena. Šią dieną Europos šalyse visuomenė skatinama maitintis sveikai, organizuojami renginiai, kuriuose pasakojama apie tinkamos mitybos principus, juk sveika mityba priklauso nuo to, ar žmogus suvartoja tinkamą kiekį jam būtinų maisto medžiagų (baltymų, riebalų, angliavandenių, vitaminų, skaidulinių, mineralinių ir kt.). Pagrindiniai netinkamos mitybos padariniai – antsvoris, nutukimas arba priešingai – organizmo nualinimas, anoreksija. Nutukusių žmonių pasaulyje vis daugėja. Be to, labai svarbu, kad sveikas maistas būtų neužterštas, nekenksmingas.

Vilniaus lopšelis – darželis „Ozas“ kviečia tėvelius kartu su vaikais išspręsti mitybos tema parengtą kryžiažodį paspaudus šią nuorodą ir laimėti šaunius prizus. Dešimt laimėtojų rinksime traukdami burtus.

Atsakymus siųskite el. paštu gabija.juodagalve@vvsb.lt.

Kryžiažodžio atsakymų lauksime iki 2020 lapkričio 13 d. imtinai.

Linkime sėkmės!

Kodėl verta plauti rankas?
Kaip plauti rankas?
Vaiko adaptacija
Kaip konservuoti maistą?
Fizinis aktyvumas