Sveiki atvyke į Ozo šalį
logo

Sveikos gyvensenos užrašai

ASMENS HIGIENA
AKIŲ MANKŠTA
Pirmoji pagalba vasaros metuSavaitinis meniu (1 savaitė)
Savaitinis meniu (2 savaitė)
Savaitinis meniu (3 savaitė)EUROPOS MITYBOS DIENĄ PAMINĖKITE SPRĘSDAMI ŠIA PROGA PARENGTĄ KRYŽIAŽODĮ. LAIMĖKITE PATOGŲ MAIŠĖLĮ IR KITŲ PRIZŲEUROPOS MITYBOS DIENĄ PAMINĖKITE SPRĘSDAMI ŠIA PROGA PARENGTĄ KRYŽIAŽODĮ. LAIMĖKITE PATOGŲ MAIŠĖLĮ IR KITŲ PRIZŲ

Lapkričio 8-ąją minima Europos sveikos mitybos diena. Šią dieną Europos šalyse visuomenė skatinama maitintis sveikai, organizuojami renginiai, kuriuose pasakojama apie tinkamos mitybos principus, juk sveika mityba priklauso nuo to, ar žmogus suvartoja tinkamą kiekį jam būtinų maisto medžiagų (baltymų, riebalų, angliavandenių, vitaminų, skaidulinių, mineralinių ir kt.). Pagrindiniai netinkamos mitybos padariniai – antsvoris, nutukimas arba priešingai – organizmo nualinimas, anoreksija. Nutukusių žmonių pasaulyje vis daugėja. Be to, labai svarbu, kad sveikas maistas būtų neužterštas, nekenksmingas.

Vilniaus lopšelis – darželis „Ozas“ kviečia tėvelius kartu su vaikais išspręsti mitybos tema parengtą kryžiažodį paspaudus šią nuorodą ir laimėti šaunius prizus. Dešimt laimėtojų rinksime traukdami burtus.

Atsakymus siųskite el. paštu gabija.juodagalve@vvsb.lt.

Kryžiažodžio atsakymų lauksime iki 2020 lapkričio 13 d. imtinai.

Linkime sėkmės!

Kodėl verta plauti rankas?
Kaip plauti rankas?
Vaiko adaptacija
Kaip konservuoti maistą?
Fizinis aktyvumas
Pasyvus rūkymas
Saugus elgesys su vaistais
Sveikos mitybos atmintinė
Šiuolikinės informacinės technologijos ir mažų vaikų sveikata
Penki dietistui dažniausiai užduodami klausimai turint rožinę
Cukraus kiekis dažnai naudojamuose produktuose
Druskos kiekis dažnai naudojamuose produktuose
Europos judumo savaitė 2020. važiavimo dviračiu nauda
Europos judumo savaitė 2020
Gripas ir jo profilaktika
Gripas ir skiepai
KAS YRA VSPS? Skirta mokiniams
KAS YRA VSPS? Skirta supažindinant visuomenę su šio spec. darbu interneto svetainėje
KAS YRA VSPS? Skirta tėvams(globėjams)
PEDIKULIOZĖ. Skirta tėvams(globėjams)
PEDIKULIOZĖ. Skirta ugdymo įstaigos pedagogams
Maisto švaistymas
Mityba karantino metu
Mityba vasarą – ką turime žinoti
Pirmosios pagalbos vaistinėlės atmintinė
Plokščiapėdystė ir jos profilaktika
Saugokimės erkių
Skubios pagalbos telefonai
Šiukšlių rūšiavimas
Vaikų apranga žiemą