Sveiki atvyke į Ozo šalį
logo

Informacija dėl COVID-19

VESOC 2020 m. rugsėjo 22 d. sprendimas Nr. V-2090 „Dėl ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo organizavimo būtinų sąlygų“.

Paskelbti algoritmai, kaip elgtis susidūrus su COVID-19

Informacija dėl koronaviruso profilaktikos ugdymo įstaigose

Atkreipiame dėmesį, kad visiems žmonėms, kurie neseniai grįžo iš Kinijos ar Šiaurės Italijos (Lombardijos, Veneto, Pjemonto ir Emilijos-Romanijos regionų) 14 dienų nuo paskutinės buvimo minėtose šalyse dienos  rekomenduojama likti namuose ir stebėti savo sveikatą.
Vaikai, grįžę iš Kinijos ar minėtų Šiaurės Italijos regionų, turi 14 d. likti namuose, jų tėvai – informuoti ugdymo įstaigos administraciją.
Tėvai, grįžę iš Kinijos ar Šiaurės Italijos regionų, turi kreiptis dėl nedarbingumo pažymėjimo išdavimo į Nacionalinį visuomenės sveikatos centrą (NVSC) arba 14 d. dirbti nuotoliniu būdu.
Mokytojai, grįžę iš Kinijos ar minėtų Šiaurės Italijos regionų, turi kreiptis dėl nedarbingumo pažymėjimo išdavimo į Nacionalinį visuomenės sveikatos centrą (NVSC).
Daugiau informacijos galima rasti Sveikatos apsaugos ministerijos svetainėje https://sam.lrv.lt/lt/naujienos/dazniausiai-uzduodami-klausimai-del-naujojo-koronaviruso-ir-rekomendaciju-gyventojams.  Taip pat galima konsultuotis ir karštąja linija tel. Nr. 8 618 79984 (visa parą konsultuoja Nacionalinio visuomenės sveikatos centro specialistai).

Papildoma informacija:
SAM raštas
Koronovirusas rankų higiena
Koronovirusas – darželiai
DUK įstaigoms
Įsakymas dėl koronoviruso profilaktikos Vilnaus miesto ugdymo įstaigose