Grupės

2018-2019 m. lopšelyje-darželyje veikia: 3 ankstyvojo amžiaus – lopšelio grupės,6 ikimokyklinio amžiaus – darželio grupės, 3 priešmokyklinio ugdymo grupės.

„NYKŠTUKŲ“ grupė:

Auklėtojos – Oksana Miškinytė , vyr. aukl. kategorija; Danutė Baltrušytė, vyr. aukl. kategorija.

Auklėtojos padėjėja Justina Miliukaitė

„ANČIUKŲ“ grupė:

Auklėtojos – Regina Stankevičienė, vyr. aukl. kategorija; Ramunė Stanionienė, aukl. kategorija. Auklėtojos padejėja Oksana Bajadžijeva.

„DRUGELIŲ“ grupė:

Auklėtojos – Sandra Linkutė, vyr. aukl. kategorija; Alma Dovidauskienė, vyr. aukl. kategorija.

Auklėtojos padėjėja Inesa Butkevič.

„KODĖLČIUKŲ“ grupė:

Auklėtojos – Reda Vaitonytė, aukl. metodininkės  kategorija; Nijolė Solovėj, aukl.metodininkės kategorija

Auklėtojos padėjėja Lena Bieliauskienė.

„AITVARĖLIŲ“ grupė:

Auklėtojos –  Aušra Semėnaitė, vyr. auklėtojos kategorija; Sigita Milevskienė, vyr. auklėtojos kategorija

Auklėtojos padėjėja Inesa Ptakienė.

„PELĖDŽIUKŲ“ grupė

Auklėtojos –  Nijolė Salovej, aukl. metodininkės kategorija; Rima Mažeikienė, vyr. auklėtojos kategorija

Auklėtojos padėjėja Lidija Bedrova.

„BITUČIŲ“ grupė:

Auklėtojos – Justina Puodžiūnaitė, vyr. auklėtojos kategorija; Sigita Milevskienė, vyr. auklėtojos kategorija

Auklėtojos padėjėja Rasa Šomkienė.

„KAČIUKŲ“ grupė:

Auklėtojos – Eglė Gavrilovienė, aukl. metodininkės kategorija; Joana Radavičienė auklėtojos kategorija.

Auklėtojos padėjėja Janina Baužytė.

„SMALSUČIŲ“ grupė:

Auklėtojos –  Inga Budrienė, auklėtojos kategorija; Ieva Peciukonienė, auklėtojos kategorija. Auklėtojos padėjėja Nijolė Barmašenka.

„ŽIOGELIŲ“ grupė:

Auklėtojos –   Loreta Girdvilytė, aukl. metodininkės kategorija; Ramunė Stanionienė, auklėtojos kategorija.

Auklėtojos padėjėja Virginija Kraujalienė.

„BORUŽĖLIŲ“ grupė:

Auklėtojos – Jurgita Riaubytė, aukl. metodininkės kategorija, Joana Radavičienė, auklėtojos kategorija

Auklėtojos padėjėja Andžela Aurylaitė.

„VOVERAIČIŲ“ grupė:

Auklėtojos – Aldona Gutauskienė, vyr. auklėtojos kategorija; Oksana Miškinytė, vyr. auklėtojos kategorija

Auklėtojos padėjėja Vitalija Pileckienė.

Atnaujinta 2019.02.08