GERBIAMI TĖVELIAI  IR KITI BENDRUOMENĖS NARIAI

Labdaros ir paramos įstatymas numato galimybę sumokėtų pajamų mokesčio dalį (iki 2 proc.) skirti švietimo įstaigoms. Būtume labai dėkingi, jei Jūs 2 proc. savo pajamų mokesčio paskirtumėte lopšeliui – darželiui „Ozas“. Jums tereikia užpildyti specialią Valsybinės mokesčių inspekcijos formą FR0512, kurią galite rasti Valstybinės mokesčių inspekcijos tinklapyje http://deklaravimas.vmi.lt arba galite užpildytą formą atnešti į lopšelį – darželį ir pateikti auklėtojai. Tie kas privalo pateikti VMI savo pajamų deklaraciją, šią formą FR0512 galite pateikti kartu su ja.

Nuoširdžiai dėkojame, kad šią paramą skiriate savo vaiko(-ų) lopšeliui – darželiui „Ozas“. Džiugu, kad aukoja ne tik esamų vaikų tėveliai, bet ir kiti artimieji, įstaigos darbuotojai.

Vilniaus lopšelio – darželio „Ozas“ duomenys, reikalingi formos FR 0512 pildymui:

Paramos gavėjo pavadinimas Vilniaus lopšelis-darželis „Ozas“
Paramos gavėjo kodas 190031982
Lopšelio-darželio adresas Gelvonų g. 24, LT-07148 Vilnius