Sveiki atvyke į Ozo šalį
logo

Darbo užmokestis

VILNIAUS LOPŠELIS-DARŽELIS „OZAS“

_________________________________________________________________________________________________

DARBUOTOJŲ VIDUTINIS MĖNESINIS NUSTATYTASIS (PASKIRTASIS)

DARBO UŽMOKESTIS


Pareigybės pavadinimas
darbuotojų,
einančių šias
pareigas,
skaičius
2017
metai
2018
metai
Auklėtojas (priešmokyklinio,
meninio ugdymo pedagogas,
plaukimo instruktorius ir kt.,
įvardinti kokie_______________)

23

800

820
Auklėtojos padėjėjas12395417
Pastatų prižiūrėtojas3395418
Valytojas1380400
Budintis (sargas, kiemsargis)5380400
Skalbėjas1380400
Virtuvės darbuotojai (vyr. virėjas, pan.)3400420

Atnaujinta 2019.02.17